Billedet på sidehoved

Distriktskontoret

Havepladsvej 177

 

7210 6250

kirstinebjergskolen@fredericia.dk

Distriktsskoleleder

Magnus te Pas

7210 6121

2088 3468

magnus.pas@fredericia.dk

Administrativ leder

Anders Gahner Krogsgaard

7210 6122

2556 8347

anders.krogsgaard@fredericia.dk

Afdeling Bøgeskovvej (0. - 6. klasse) 

Afdelingsskoleleder

Jan Mathiasen

7210 5112

2510 5532

jan.mathiasen@fredericia.dk

Ressourcecenterleder

Rikke Ålborg Nielsen

7210 6126

5084 6645

rikke.nielsen@fredericia.dk

Sekretær

Gülsen Kocan

7210 5109

gulsen.kocan@fredericia.dk

Teknisk servicemedarbejder

Danny Petersen

2070 9058

danny.petersen@fredericia.dk

Afdeling Høgevej (0. - 6. klasse) 

Afdelingsskoleleder

Tina Möglich

7210 6441

2073 5843

tina.moglich@fredericia.dk

Pædagogisk afdelings- og fritidsleder

Trine Klavsen

4110 3928

trine.klavsen@fredericia.dk

Ressourcecenterleder

Malene Jensby Søgaard-Andersen

72105952

22871697

malene.sogaard-andersen@fredericia.dk

Sekretær

Karina Dalgas

7210 6445

karina.jensen@fredericia.dk

Teknisk serviceleder

Lasse Rand

7210 6443

2266 8475

lasse.rand@fredericia.dk

Afdeling Indre Ringvej (0. - 6. klasse) 

Afdelingsskoleleder

Steen Andersen

7210 6221

4117 3127

steen.andersen@fredericia.dk

Pædagogisk afdelings- og fritidsleder

Christina Rønne Christensen

7210 5117

25105544

christina.christensen@fredericia.dk

Ressourcecenterleder

Rikke Ålborg Nielsen

7210 6126

5084 6645

rikke.nielsen@fredericia.dk

Sekretær

Pia Andersen

7210 6127

pia.andersen2@fredericia.dk

Teknisk serviceleder

Lars Brøchner

7210 6538

2224 3627

lars.brochner@fredericia.dk

Afdeling Havepladsvej (7. - 9. klasse)

Afdelingsskoleleder

John Agerholm

7210 6228

2090 0441

john.agerholm@fredericia.dk

Afdelingsleder

Per Nielsen

7210 6251

2510 5489

per.nielsen@fredericia.dk

Ressourcecenterleder

Malene Jensby Søgaard-Andersen

72105952

22871697

malene.sogaard-andersen@fredericia.dk

Pædagogisk fritids- og afdelingsleder

Gitte Bieler

22995974

gitte.bieler@fredericia.dk

Sekretær

Safija Hamidovic

7210 6226

safija.hamidovic@fredericia.dk

Teknisk serviceleder

Harald Nielsen

2067 5871

harald.nielsen@fredericia.dk